Zachęcamy do lektury komentarzy biblijnych oraz artykułów omawiających fragmenty Pisma świętego, a także do zakupu pozycji edukacyjnych, w tym naszego kwartalnika o wychowaniu "Być dla innych".

 

Dariusz Iwański, Hiob dla odważnych, Bernardinum, Pelplin 2015

Hiob

 

KS. DARIUSZ IWAŃSKI jest biblistą z pasją. Skończył studia na Biblicum i Uniwersytecie Gregoriańskim w Rzymie. Od tego czasu żywo interesuje się biblijną literaturą mądrościową. Nieodłączną częścią tej literatury jest Księga Hioba, którą sobie wyjątkowo upodobał. „Hiob dla Odważnych+" to poszerzone wydanie jego wcześniejszej publikacji, która szybko zyskała uznanie zwykłych odbiorców poszukujących otuchy w Słowie Bożym. Istnieje również wersja audio tej książki pt. „Hiob na Drogę" (do nabycia na www.nagid.pl).

Drugą pasją ks. Iwańskiego jest Ziemia Święta. Od ponad piętnastu lat jest przewodnikiem po Ojczyźnie Jezusa. Jego zdaniem, żadna pielgrzymka nie może się równać z tą do Ziemi Świętej. Tam zmienia się całe patrzenie na Biblię, a wiara nabiera nowej dynamiki. Zajrzyj na stronę www.nagid.pl, by sprawdzić, kiedy odbędzie się następna pielgrzymka z przewodnikiem biblistą.

 

LINK do Wydawnictwa Bernardinum
Strona główna - Spotkania - Narzędzia - Komentarze Biblijne - Galeria - Publikacje - Kontakt
TRISTUDIO